رضایت کامل از دولت آلمان: صفر درصد!

رضایت کامل از دولت آلمان: صفر درصد!

نظرسنجی تازه یک موسسه آلمانی نشان می‌دهد رضایت مردم این کشور از دولت کاهش یافته و «صفر درصد» از مردم آلمان از دولت این کشور «رضایت کامل» دارند.

به گزارش دکتر نانو، یک نظرسنجی تازه در آلمان نشان می‌دهد آمار شهروندانی که از عملکرد دولت خود «رضایت بسیار» دارند، صفر درصد است.

دولت کنونی آلمان از ائتلاف سه حزب «سوسیال دموکرات»، «دموکرات‌های آزاد» و حزب «سبزها» تشکیل شده و «اولاف شولتس» صدراعظم آلمان از حزب سوسیال دموکرات است.

در میان شرکت‌کنندگان این نظرسنجی که از ۱ تا ۳ ژوئیه برگزار شد، هیچ‌یک از عملکرد دولت آلمان اعلام رضایت کامل نکردند و تنها ۱۹ درصد از آن‌ها گفتند تا حدی از این عملکرد راضی هستند.

بر اساس این نظرسنجی که توسط موسسه آلمانی «اینفراتست دیمپ» به سفارش شبکه خبری «آ.اِر.دِ» انجام شده، در مجموع، میزان نارضایتی از عملکرد دولت آلمان در سطوح مختلف به ۸۱ درصد رسیده و ۳۸ درصد از شرکت‌کنندگان گفتند به‌هیچ‌وجه از عملکرد دولت راضی نیستند.

در انتخابات پارلمان اروپا در ماه میلادی گذشته، ائتلاف چپ میانه‌رو با رهبری شولتس متحمل شکست شد و در جایگاه سوم قرار گرفت، امری که باعث شد اپوزیسیون فرانسه خواستار دادن رأی عدم اعتماد به دولت مستقر و برگزاری انتخابات زودهنگام شود. در انتخابات پارلمان اروپا، حزب سوسیال دموکرات شولتس که صدراعظم این کشور است، تنها ۱۴ درصد از آرا را به خود اختصاص داد.

شولتس عملکرد ضعیف حزبش در انتخابات اروپا را نشان از نارضایتی مردم از کمک‌های نظامی آلمان به اوکراین و همچنین تحریم‌های وضع‌شده علیه روسیه دانست، اما گفت نمی‌شود در این مورد کاری کرد.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رضایت کامل از دولت آلمان: صفر درصد!" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رضایت کامل از دولت آلمان: صفر درصد!"، کلیک کنید.