رادان: دشمن با تمام توان درحال برنامه ریزی برای از بین بردن عفاف و حجاب است

رادان: دشمن با تمام توان درحال برنامه ریزی برای از بین بردن عفاف و حجاب است

فرمانده فراجا گفت: دشمن با تمام توان درحال برنامه ریزی برای از بین بردن عفاف و حجاب است.

به گزارش دکتر نانو، سردار احمدرضا رادان در اجتماع مردم اصفهان در حمایت از طرح نور فراجا که در گلستان شهدای این شهر برگزار شد از همه کسانی که به سبب تکلیف دینی خود با حضورشان از عفاف و حجاب حمایت کردند، قدردانی کرد و گفت: این مجلس در مکانی مقدس برگزار شد، شهدا برای حفظ تمامیت ارضی کشور و اسلام از جان خود گذشتند و این افتخاری است برای پلیس که در محضر شهدا به تکلیف الهی، قانونی و شرعی خود در همان راه شهدا عمل می کند.

فرمانده فراجا ادامه داد: قصه پر غصه عفاف و حجاب که دشمنان برای آن برنامه ها ریختند، برای امروز و دیروز نیست بلکه ریشه این نقشه شوم به زمان حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) می رسد.

رادان مسیولان و مردم را به هوشیاری دعوت کرد و افزود: دشمن با تمام توان درحال برنامه ریزی برای از بین بردن عفاف و حجاب است. غیرت مردم اسلامی ایران در برابر تمامیت کفر با حمایت کامل مادران و زنان مومن و عفیفه بود که توانست سال های سال در برابر دشمن ایستادگی کنند.

رضاخان هم که گماشته غربی ها بود نتواست حجاب و دین را از مردم بگیرد

فرمانده فراجا ادامه داد: دشمن فهمید نمی تواند با اصل حجاب و عفاف مقابله کند به همین خاطر شروع به مقابله با برنامه های شوم خود کرد تا بنیان خانواده ایرانی اسلامی را سست و نابود کند. جبهه کفر تمام تلاش های خود را انجام می دهد تا حجاب و دین مردم ایران را از بین ببرد. رضاشاه هم که گماشته غربی ها بود نتواست حجاب و دین را از مردمی که پیرو امیرالمومنین(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) بودند، بگیرد.

رادان تصریح کرد: غربی ها با استفاده از ابزار رسانه تلاش در ایجاد تحریفات کردند. چرا که می دانند وقتی حیا و عفت که دو بال اساسی دین و اسلام است از بین برود، غیرت از سر مردم نابود می شود اما دشمن نمی دانست که مردم ایران با حمایت از پلیس با کوششی وصف ناپذیر به دنبال احیای دین خود هستند. شهید کاظمی و شهدای گرانقدری که در گلستان شهدای اصفهان آرمیده اند نشان دهنده این است که مردم ایران در برابر نقشه های دشمن سرخم نمی کنند و مردم اصفهان مایه افتخار و سربلندی ایران اسلامی هستند که با غیرت و دینداری خود سال های سال پا به پای انقلاب ایستادگی کرده اند.

فرمانده فراجا گفت: مردم باید افتخار کنند که رییس جمهوری دارند که فردی ولایی و با علم و دانش در حال تلاش مضاعف برای از بین بردن گره های ایجاد شده و مشکلات مردم است و نمایندگان مجلس نیز از افرادی بودند که بسیار تلاش کردند و آبروی خود را به میدان آوردند که لایحه حجاب و عفاف به بهترین شکل ممکن تصویب شود.

رادان ادامه داد: ما در کنار قبور شهدا پیمان می بندیم که مدافع خون شهدا باشیم و مسیر طرح نور را با کمک هم برای پاسداشت دختران سرزمین مان و مادران عزیز میهن ادامه بدهیم تا مادران آینده نیز مانند گذشته شهید پرور باشند.

وی در بخشی از سخنان خود با طرح این پرسش ها که از دانشگاه های آمریکا و انگلستان و فرانسه چه خبر؟! و در دانشگاه هایی که به دختران ستم دیده با بدترین وضعیت حمله ور می شوند چه خبر؟ گفت: دشمنان تمام سعی خود را می کنند تا با تحریف واقعیت، مردم ایران را نسبت به دین ضعیف و سست عنصر کنند ولی حماسه نهم دی ها همچنان در حال شکل گیری است و این نهضت ادامه خواهد داشت.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رادان: دشمن با تمام توان درحال برنامه ریزی برای از بین بردن عفاف و حجاب است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رادان: دشمن با تمام توان درحال برنامه ریزی برای از بین بردن عفاف و حجاب است"، کلیک کنید.