دو نماد شهری تهران تغییر رنگ می دهند

دو نماد شهری تهران تغییر رنگ می دهند

به گزارش دکتر نانو؛سید اشکان موسوی با اشاره به برنامه های دومین روز از هفته هلال احمر که از روز گذشته آغاز شده است، گفت: شعار این روز به جوانان اختصاص دارد و از این رو عنوان « جوان هلال احمر، پیشگامان پیشرفت، عدالت، صلح و امید» برای آن انتخاب شده است. در این روز برنامه های مختلف ملی و منطقه ای اجرا می شود.

دکتر نانو در خبری نوشت:وی افزود: یکی از این برنامه ها تغییر رنگ سه نماد شهری در پایتخت است و بر این اساس برج آزادی و پل طبیعت به رنگ قرمز و سفید که نمادی از هلال احمر و صلیب سرخ است. در خواهد آمد. این برنامه امشب اجرا خواهد شد و با هماهنگی روابط عمومی جمعیت هلال احمر و شهرداری تهران انجام شده است.

مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر همچنین از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای جمعیت هلال احمر در محدوده دریاچه شهدای خلیج فارس خبر داد و گفت: در همین منطقه از تهران و همچنین چند شهرستان دیگر نیز مانورهای امداد و نجات برای آشنایی مردم با اقدامات جمعیت هلال احمر برگزار خواهد شد. این دو برنامه تا پایان هفته هلال احمر ادامه خواهد داشت.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دو نماد شهری تهران تغییر رنگ می دهند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دو نماد شهری تهران تغییر رنگ می دهند"، کلیک کنید.