دومین رویداد جایزه جوانی گلستان با معرفی نفرات برتر به کار خود خاتمه داد

دومین رویداد جایزه جوانی گلستان با معرفی نفرات برتر به کار خود خاتمه داد

دکتر نانو/گلستان دومین رویداد جایزه جوانی جمعیت در بخش استانی با شعار سهم من از جوانی ایران امروز با معرفی برترین ها در تالار فخرالدین اسعد گرگانی به کار خود پایان داد.

 سیدعلی مهاجر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان امروز شنبه در این مراسم  با بیان اینکه دولت سیزدهم در این حوزه اقدامات خوبی انجام داده است، اظهار کرد: اعطای زمین به 743 خانواده دارای سه فرزند و بیشتر، تسهیلات ازدواج به نزدیک 4 هزار نفر و  وام فرزندآوری برای 2889 نفردر استان از جمله اقدامات انجام شده در راستای جوانی جمعیت است.

مهاجر به اعطای 80 میلیارد ریال تسهیلات تشویقی ازدواج به دهه شصتی ها در گلستان اشاره کرد و افزود: در دور دوم سفر هیات دولت به گلستان، 80 میلیارد ریال اعتبار برای بهبود تغذیه مادران باردار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و 70 میلیارد ریال اعتبار برای پایش ژنتیک زوج های جوان تخصیص یافت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تاکید بر اینکه امروز دشمن در فضای تهاجم و جنگ نرم همه توجه خود را به کانون خانواده معطوف کرده است، ابراز امیدواری کرد: اقدامات انجام شده منجر به جوانی جمعیت شود.

خانم حسینی جبلی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان هم گفت: 110 اثر به بخش های مختلف جشنواره شامل بخش خانواده، مدیران، رسانه، نخبگان، دستگاه های اجرایی و سازمان های مردم نهاد ارسال شد که امروز سه نفر برتر در هر بخش معرفی و از آنان قدردانی شد.

در دومین رویداد اهدای جایزه استانی جوانی جمعیت از دستگاه های اجرایی و همچنین تعدادی از مدیران، اصحاب رسانه، خانواده های دارای پنج فرزند و تشکل ها و موسسه های مردم نهاد فعال در حوزه جمعیت تجلیل و قدردانی شد.

در این رویداد دانشگاه علوم پزشکی گلستان، آموزش و پرورش و دادگستری استان گلستان عنوان سه دستگاه برتر در حوزه جوانی جمعیت را کسب کردند.

همچنین از حجت الاسلام عباسعلی گرزین مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان، ابوالفضل رحیمی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب گلستان و الهام متین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به عنوان سه مدیر فعال در حوزه جوانی جمعیت تجلیل شد.

 در حوزه رسانه نیز از رضا قاسمی نسب، عباس بهرامی و مطهره قاسمی برتر شدند.

در بخش خانوارهای دارای سه فرزند و بیشتر نیز جایزه استانی جوانی جمعیت به سمیه دارایی فر مادر پنج فرزند، سمیه زنگانه مادر پنچ فرزند و شیرین کاردل اعطاء شد.

در بخش تشکل های مردم نهاد نیز از حسین حسین زاده، حجت الاسلام علیجان عین الکمالی و حسینعلی اصلانی کتولی مدیرعامل موسسه نفس تجلیل و قدردانی کردند.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دومین رویداد جایزه جوانی گلستان با معرفی نفرات برتر به کار خود خاتمه داد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دومین رویداد جایزه جوانی گلستان با معرفی نفرات برتر به کار خود خاتمه داد"، کلیک کنید.