دهنوی: حقوق سربازان دوباره افزایش پیدا کرد؛ حداقل حقوق 11 میلیون تومان

دهنوی: حقوق سربازان دوباره افزایش پیدا کرد؛ حداقل حقوق 11 میلیون تومان

نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1403 با بیان اینکه آخرین تغییرات حقوق سرباز ان در جداول قانون بودجه 1403 اصلاح شد، گفت: حداقل حقوق سربازان مجرد در مناطق غیرعملیاتی به 5 میلیون و 460 هزار تومان و حداقل حقوق سربازان متاهل در مناطق عملیاتی به 11 میلیون و 535 هزار تومان افزایش پیدا خواهد کرد.

به گزارش دکتر نانو، محسن دهنوی در مطلبی در صفحه شخصی خود در ایکس (توییتر سابق) نوشت:

«با تلاش همکاران ما در مجلس بالاخره آخرین تغییرات حقوق سرباز نیز در جداول قانون بودجه 1403 اصلاح شد و 6 هزار میلیارد تومان منابع جدید برای افزایش حقوق سربازان اضافه شد؛ تا در مجلس انقلابی یازدهم حقوق این عزیزان بیش از 20 برابر رشد کرده باشد.

سربازان متاهل که خدمت سربازی خود را در مناطق عملیاتی می گذارند، در فروردین 1403 حداقل معادل 10 میلیون و 230 هزار تومان حقوق دریافت کردند ولی با اعتبارات مصوب شده در مجلس در بودجه برای این امر، حداقل حقوق اردیبهشت سربازان معادل 11 میلیون و 535 هزار تومان خواهد بود.

حداقل حقوق متاهلین در ناحیه شهری و مناطق غیرعملیاتی که در فروردین 1403، معادل 7 میلیون و 990 هزار تومان است که با مصوبه مجلس، به حداقل 9 میلیون 573 هزار تومان خواهد رسید.

حقوق سربازان مجرد در منطقه عملیاتی در ماه گذشته به حداقل 7 میلیون 360 هزار تومان رسیده است و با اعتبارات جدید اضافه شده مجلس باید حداقل حقوق سرباز مجرد مشغول به خدمت در مناطق عملیاتی به رقم 8 میلیون 450 هزار تومان برسد.

حداقل حقوق سربازان مجرد فعال در مناطق غیرعملیاتی نیز که در فروردین ماه به 4 میلیون و 400 هزار تومان رسیده است، به حداقل 5 میلیون و 460 هزار تومان مجددا افزایش خواهد یافت.»

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دهنوی: حقوق سربازان دوباره افزایش پیدا کرد؛ حداقل حقوق 11 میلیون تومان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دهنوی: حقوق سربازان دوباره افزایش پیدا کرد؛ حداقل حقوق 11 میلیون تومان"، کلیک کنید.