دعای خطیب مسجدالحرام برای حمایت از فلسطین و نجات مسجدالاقصی از دست صهیونیست ها

دعای خطیب مسجدالحرام برای حمایت از فلسطین و نجات مسجدالاقصی از دست صهیونیست ها

خطیب مسجدالحرام در خطبه نماز عید قربان از خدواند متعال خواست ملت فلسطین را حمایت کند و مسجدالاقصی را از دست متجاوزان و ظلم و ستم صهیونیست های اشغالگر نجات دهد.

به گزارش دکتر نانو، «عبدالرحمن السدیس» خطیب مسجدالحرام امروز یکشنبه در خطبه نماز عید قربان دعا کرد: پروردگارا مسجدالاقصی را از تجاوز متجاوزان و از بی عدالتی صهیونیست های اشغالگر نجات بده.

عید قربان امسال در حالی فرا می رسد که ارتش رژیم صهیونیستی از هفتم اکتبر به نوار غزه حمله کرده و بیش از 122 هزار فلسطینی شهید و زخمی شدند و بیش از 10 هزار فلسطینی مفقود شدند.

به نقل از شبکه خبری الاخباریه و خبرگزاری سعودی، السدیس در ادامه از خداوند خواست مسجدالاقصی را تا روز قیامت سربلند و سرافراز نگهدارد و از مردم فلسطین حمایت کند.

فلسطینی ها می گویند رژیم صهیونیستی اقدامات خود را برای یهودی سازی قدس شرقی از جمله مسجدالاقصی و نابودی هویت عربی و اسلامی آن تشدید کرده است.

السدیس در ادامه خطبه خود به تقوای الهی توصیه و تاکید کرد دین اسلام بزرگترین ارزش های انسانی را به ارمغان آورده است.

وی با تاکید بر اینکه «یکی از ارزش های بزرگ و شگفت انگیز اسلامی، پایبندی به وحدت دینی و ملی است»، نسبت به «گروه های حزبی، سازمان های تروریستی، انحطاط و سهل انگاری» هشدار داد.

این دومین فراخوان رسمی عربستان سعودی برای فلسطین برای دومین روز متوالی است. روز شنبه نیز «ماهر المعیقلی» خطیب روز عرفه و امام جماعت مسجدالحرام در صحرای عرفات خواست برای ملت فلسطین دعا کنند که توسط رژیم صهیونیستی خون ریز و مفسد آزار و اذیت می بینند و از انتقال کمک های انسانی به آنها ممانعت می کند.

رژیم صهیونیستی 18 سال است که نوار غزه را محاصره کرده است و جنگ آن حدود دو میلیون نفر از مجموع 2.3 ساکنان آن را مجبور به فرار در شرایط فاجعه بار و کمبود شدید غذا، آب و دارو کرده است.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعای خطیب مسجدالحرام برای حمایت از فلسطین و نجات مسجدالاقصی از دست صهیونیست ها" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعای خطیب مسجدالحرام برای حمایت از فلسطین و نجات مسجدالاقصی از دست صهیونیست ها"، کلیک کنید.