دستیابی به اهداف بلند علمی و پژوهشی با اتحاد سپاه و دانشگاه آزاد

دستیابی به اهداف بلند علمی و پژوهشی با اتحاد سپاه و دانشگاه آزاد

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت تأکید کرد که با اتحاد و همدلی این دانشگاه و مجموعه سپاه می توان به اهداف بلند علمی و پژوهشی دست یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو، نشست هم اندیشی اعضای هییت رییسه و جمعی از اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت با فرمانده سپاه ناحیه مرودشت در محل ناحیه مرودشت برگزار شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت در این دیدار با قدردانی از تلاش پاسداران سبزپوش در دفاع از حریم، ارزش ها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار کرد: امیدواریم در سنگر دانشگاه با کمک، اتحاد و همدلی با مجموعه سپاه مستحکم تر از قبل به هدف های بلند علمی و پژوهشی دانشگاه دست یابیم.

دستیابی به اهداف بلند علمی و پژوهشی با اتحاد سپاه و دانشگاه آزاد

سیروس فارسی، برخورداری از سرمایه معنوی را یکی از ویژگی های سپاه عنوان کرد و افزود: سرمایه معنوی یکی از ویژگی های سپاه است که به آن آراسته شده و در سایه آن حس امنیت و آرامش را به جامعه می بخشد.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان مرودشت هم با قدردانی از حضور دانشگاهیان در این دیدار گفت: تمامی نهاد های انقلاب اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی در خط انقلاب اسلامی و رهبری اسلام هستند.

دستیابی به اهداف بلند علمی و پژوهشی با اتحاد سپاه و دانشگاه آزاد

غلامرضا شعبانی نیا با توجه به توانایی های دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی را سنگر عظیم تعهد برای ایجاد و گسترش بصیرت جوانان مومن به جامعه دانست و ابراز امیدواری کرد که با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی درس ولایتمداری را یاد گرفته و در عمل به رهنمود های مقام معظم رهبری تمام تلاش خود را انجام دهیم.

وی با تأکید بر نقش جهاد تبیین، روشنگری و تشویق برای مشارکت حداکثری در انتخابات خاطرنشان کرد: گروه های مرجع به خصوص دانشگاهیان و اقشار تاثیرگذار با روشنگری و جهاد تبیین باید مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات ترغیب و تشویق کنند.

حجت الاسلام سیدعلی انصاری مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سپاه ناحیه مرودشت و عباس زارعی مسیول بسیج دانشجویی شهرستان مرودشت نیز در این نشست حضور داشتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستیابی به اهداف بلند علمی و پژوهشی با اتحاد سپاه و دانشگاه آزاد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستیابی به اهداف بلند علمی و پژوهشی با اتحاد سپاه و دانشگاه آزاد"، کلیک کنید.