دریافت 254 اثر در رویداد ملی مدرسه، منزل، تعالی محصل

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مطرح کرد؛

دریافت 254 اثر در رویداد ملی مدرسه، منزل، تعالی محصل

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به تعداد آثار در رویداد ملی مدرسه، منزل، تعالی محصل، گفت: امیدواریم 254 اثری که در اختیار ما قرار گرفت بتواند در اختیار همکاران ما در مدارس قرار بگیرد تا بتوان از این آثار علمی در پیشبرد اهداف استفاده شود.

مسعود بهرامی، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در رویداد ملی مدرسه، منزل، تعالی محصل گفت: با برنامه ریزی هایی که انجام دادیم و با هدف اینکه در نظام تعلیم و تربیت یکی از مهمترین ارکان خانواده هست این رویداد را برگزار کردیم.

وی افزود: در سند تحول بنیادین در عرصه های مختلف وقتی صحبت می شود، یک اصل از بین همه موارد مندرج در سند تحول بنیادین بسیار برجسته تر است و آن کلمه مشارکت است به این معنی که پیشبرد اهداف عالیه نظام تعلیم و تربیت کشور محقق نخواهد شد مگر با اصل مشارکت.

بهرامی تصریح کرد: هرجا ما حضور خانواده را در کنار تعلیم و تربیت داشتیم اتفاقات خوب را شاهد بودیم،بر این اساس برگزاری چنین رویداد ملی برگزار شد که بتوانیم شرایط را برای حضور والدین مهیا کنیم.

وی ادامه داد: در آذر ماه سال گذشته که کار را شروع کردیم، مخاطبان ما هم اولیا و هم مربیان و دانشجویان فرهنگیان ما بودند، در اسفند هم شرایط برای دریافت آثاری که پیش بینی شده بود فراهم شد که در بخش تجربه نگاری 75 اثر، در ایده پردازی 72 و در بخش مقالات علمی 107 اثر که از هرکدام 10 اثر انتخاب شد.

بهرامی گفت: امیدواریم 254 اثری که در اختیار ما قرار گرفت بتواند در اختیار همکاران ما در مدارس قرار بگیرد  تا بتوان از این آثار علمی در پیشبرد اهداف استفاده شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دریافت 254 اثر در رویداد ملی مدرسه، منزل، تعالی محصل" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دریافت 254 اثر در رویداد ملی مدرسه، منزل، تعالی محصل"، کلیک کنید.