خودروهای امداد در کنار پنج تونل شهری پایتخت مستقر شدند+ فیلم

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک در جمع خبرنگاران :

خودروهای امداد در کنار پنج تونل شهری پایتخت مستقر شدند+ فیلم

حمید برادران گفت: باتوجه به اینکه فضای تونل بسته است و ایمنی شهروندان برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است، این تصمیم اخذ شده تا خودروهای حادثه دیده شهروندان در اسرع وقت به خارج از تونل و نقطه امن منتقل شود.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو، حمید برادران مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت در میان خبرنگاران با اعلام این مسئله که به دنبال ارائه خدمات بیشتر به شهروندان هستیم گفت: در دوره جدید تصمیم بر این شد که با رویکرد نوین بتوانیم خدمات بهتری را به شهروندان در هنگام حادثه در تونل‌های شهری ارائه دهیم و به همین دلیل پنج تونل شهری را به تجهیزات امداد رسانی مستقل هماهنگ کردیم و هرکدام از این تونل‌ها در دو جهت حرکتی شبانه روزی هفت روز هفته فعال هستند و بدون هیچ هزینه‌ای خودرو‌های گرفتار در تونل را به خارج و محل ایمن هدایت خواهند کرد.

وی افزود: باتوجه به اینکه فضای تونل بسته است و ایمنی شهروندان برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است، این تصمیم اخذ شده تا خودروهای حادثه دیده شهروندان در اسرع وقت به خارج از تونل و نقطه امن منتقل شود. البته شهروندان باید در جریان باشند که پیمانکار و گروه امدادرسانی ما مسئولیتی درخصوص انتقال خودروها به تعمیرگاه را ندارد و باتوجه به اهمیت حضور در آن نقطه، نمی‌تواند خودروی شهروندان را تا مسیر طولانی حمل و نقل کند.

برادران همچنین اضافه کرد: با استفاده از دوربین‌هایی که در تونل‌ها داریم، همکاران ما در مرکز کنترل به صورت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته مشغول پایش دوربین‌های نظارتی هستند و اطلاع رسانی را به گروه‌های امداد در صورت توقف‌ها خواهند داشت. ولی مردم می‌توانند با سرشماره ۸۷۵۰۰ تماس بگیرند، تونلی که در آن متوقف شدند یا حادثه‌ای که پیش آمده را گزارش کنند. کما اینکه مستقیما می‌توانند با اوپراتور ارتباط داشتنه باشند و نیاز‌های اورژانسی خود را مطرح کنند.

صحبت‌های کامل مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک را در ادامه تماشا کنید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خودروهای امداد در کنار پنج تونل شهری پایتخت مستقر شدند+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خودروهای امداد در کنار پنج تونل شهری پایتخت مستقر شدند+ فیلم"، کلیک کنید.