حمله موشکی حزب‌الله لبنان به ۳ پایگاه نظامی صهیونیست‌ها

حمله موشکی حزب‌الله لبنان به ۳ پایگاه نظامی صهیونیست‌ها

حزب‌الله لبنان شامگاه امروز سه پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین مورد حمله موشکی و راکتی قرار داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی اعلام کرد که حملات جدیدی را علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی به انجام رسانده است.

منابع رسانه‌ای شامگاه امروز (چهارشنبه) از هدف قرار گرفتن مواضعی در شمال فلسطین اشغالی طی چند حمله موشکی و راکتی حزب‌الله لبنان خبر دادند.

شبکه خبری المیادین گزارش داد که جنبش حزب‌الله لبنان پایگاه‌های نظامی «الرمثا»، «السماقه»، «زبدین» اشغالگران صهیونیست را در بلندی‌های اشغالی کفرشوبا هدف حملات موشکی قرار داد.

اداره اطلاع‌رسانی حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در پاسخ به تجاوزهای رژیم اسرائیل به روستاها و شهرک‌های واقع در جنوب لبنان، رزمندگان مقاومت اسلامی شامگاه امروز چهارشنبه نوزدهم ژوئن ۲۰۲۴ پادگان زبدین، الرمثا و السماقه واقع در مزارع اشغالی شبعا را با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله موشکی حزب‌الله لبنان به ۳ پایگاه نظامی صهیونیست‌ها" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله موشکی حزب‌الله لبنان به ۳ پایگاه نظامی صهیونیست‌ها"، کلیک کنید.