حملات راکتی گسترده «القسام» علیه اشغالگران در داخل و خارج از نوار غزه

حملات راکتی گسترده «القسام» علیه اشغالگران در داخل و خارج از نوار غزه

به گزارش دکتر نانو، گردان های القسام امروز در عملیاتی، مقر فرماندهی نظامیان اشغالگر در محور «نتساریم» را با راکت کوتاه برد 114 میلیمتری «رجوم» هدف حمله قرار داد.

گردان های القسام همچنین در یک کمین ترکیبی، ماشین آلات جنگی اشغالگران را که در محله سعودی منطقه تل السطان در غرب شهر رفح پیشروی کرده بودند، مورد حمله قرار داد.

شاخه نظامی حماس در عملیات دیگری، یک بولدوزر «D9» اشغالگران را با راکت «الیاسین 105» هدف قرار داد که منجر به آتش سوزی آن و کشته و زخمی شدن رانندگان نظامی آن شد.

به گزارش ایرنا به نقل از المیادین، القسام همچنین در عملیات مشترکی با سرایا القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی، پایگاه نظامی «صوفا» را مورد حمله راکتی قرار داد.

رسانه های رژیم صهیونیستی امروز گزارش دادند که یک موشک ضدزره به یک خودروی نظامی ارتش رژیم صهیونیستی از نوع «ببر» در جنوب نوار غزه اصابت کرد و باعث انفجار آن شد.

به گفته این رسانه ها، در این عملیات مقاومت فلسطین، هشت نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در داخل این خودرو کشته شدند و در آتش سوختند.

در همین راستا، گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد که یک بلدوزر ارتش رژیم صهیونیستی از نوع «D9» را با راکت الیاسین 105 در منطقه تل السلطان در غرب شهر رفح در جنوب نوار غزه منهدم کرد.

این منطقه هم اکنون شاهد درگیری شدید رزمندگان مقاومت و نظامیان صهیونیست است.

منابع خبری بامداد امروز شنبه نیز گزارش داده بودند که در پی حمله موشکی گردان های القسام به پایگاه نظامی «کیسوفیم» ارتش رژیم صهیونیستی در اطراف نوار غزه، آتش سوزی در این پایگاه روی داده است.

پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه روز بیشتر در بحران های داخلی و خارجی خود فرو می رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل عام، ویرانی، جنایت های جنگی، نقض قوانین بین المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسراییل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به خاطر ارتکاب جنایت های آشکار در غزه، از دست داده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حملات راکتی گسترده «القسام» علیه اشغالگران در داخل و خارج از نوار غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حملات راکتی گسترده «القسام» علیه اشغالگران در داخل و خارج از نوار غزه"، کلیک کنید.