جیب بر بین المللی در دام پلیس ایرانی

جیب بر بین المللی در دام پلیس ایرانی

آفتاب نیوز :

ماجرای دستگیری تبهکار بین المللی از آن جا آغاز شد که مسافری عرب زبان اشک ریزان وارد کلانتری بانوان شد و از سرقت 1400 دلار وجه نقد خود خبر داد. با توجه به اهمیت موضوع و تاکید فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی برای پیگیری سریع پرونده های مربوط به مسافران و زایران در مشهد، بی درنگ گروهی از افسران زبده دایره تجسس با هدایت سرهنگ سمیه گلزاری (رییس کلانتری بانوان) تحقیقات پلیسی گسترده ای را با رصد دوربین های مداربسته در هسته مرکزی شهر آغاز کردند و به تصاویری مبهم از یک مرد میان سال دست یافتند که کوله پشتی مشکوکی را با خود حمل می کرد.

به گزارش خراسان، آن ها با بهره گیری از دستورات ویژه و راهنمایی های سرهنگ احمد نگهبان (رییس پلیس مشهد) و استفاده از بانک اطلاعاتی مجرمان، به مردی سابقه دار رسیدند که دارای 7 فقره سابقه کیفری بود. طولی نکشید که پیگیری ها نتیجه داد و بانوان پلیس در کمتر از 24 ساعت مخفیگاه اجاره ای متهم را در خیابان طبرسی شناسایی کردند.

سپس عوامل انتظامی با کسب مجوز های قضایی از قاضی شعبه 301 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به طور ضربتی وارد مخفیگاه وی شدند و او را در حالی دستگیر کردند که دلار های مذکور را به صورت بسیار حرفه ای و زیرکانه درون لایه های پارچه ای کوله پشتی مخفی کرده بود.

دقایقی بعد، با انتقال مرد میانسال به مقر انتظامی، بازجویی ها آغاز و مشخص شد که او آذرماه گذشته نیز از یک مسافر عرب زبان دیگر 18 میلیون تومان جیب بری کرده است. این متهم سابقه دار در ادامه بازجویی های فنی به جیب بری در چند کشور عرب زبان اعتراف کرد که دارای اماکن مذهبی هستند.

تحقیقات پلیس با تاکید ویژه فرمانده انتظامی مشهد برای رد یابی دیگر جرایم این جیب بر بین المللی در حالی ادامه یافت که 2 تن از مالباختگان تاکنون شناسایی شده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جیب بر بین المللی در دام پلیس ایرانی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جیب بر بین المللی در دام پلیس ایرانی"، کلیک کنید.