جلیلی و قالیباف تصمیم تاریخی در جهت اجماع سازی بگیرند – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

جلیلی و قالیباف تصمیم تاریخی در جهت اجماع سازی بگیرند - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دکتر نانو، آیت الله عباس کعبی با انتشار پیامی ضمن تقدیر از قاضی زاده هاشمی و زاکانی که به نفع جبهه انقلاب از ادامه رقابت‌های انتخاباتی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انصراف دادند از قالیباف و جلیلی خواست یک تصمیم تاریخی در جهت اجماع سازی جبهه انقلاب اتخاذ کنند.

پیام آیت الله عباس کعبی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادران عزیز حضرت مستطاب آقای دکتر زاکانی دام عزه و حضرت مستطاب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی دام عزه

از حضور انقلابی و جدی آن برادران بزرگوار در میدان انتخابات ریاست جمهوری و جهاد تبیین ضرورت تداوم خط شهید آیت الله رئیسی اعلی الله مقامه و نیز بصیرت آفرینی و روشنگری در مناظره‌ها و همچنین انصراف مجاهدانه و فداکارانه در جهت موفقیت جبهه انقلاب؛ سپاسگزاری و قدرشناسی می‌نمایم.

بی شک این حضور فعال در میدان از حسنات ماندگار و عمل صالح مهم سیاسی در کارنامه شما ثبت می‌شود و همه نیروهای انقلاب قدر لحظه شناسی و ایثار و فداکاری شما بزرگواران را می‌دانند و همت شما را ارج می نهند.

انتظار آن است که حضرات آقایان دکتر قالیباف و دکتر جلیلی تصمیم تاریخی در جهت اجماع جبهه انقلاب بر اساس فرایند و ضوابط اجماع سازی مورد توافق بگیرند. امید است همت و تلاش بزرگان و مساعی حمیده انجام شده و در حال انجام دلسوزان جبهه انقلاب با درک لحظه‌ها و مخاطرات و موقیعیت تاریخی به سرانجام خوشی منجر گردد والله من وراء القصد وهو ولی التوفیق

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلیلی و قالیباف تصمیم تاریخی در جهت اجماع سازی بگیرند – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلیلی و قالیباف تصمیم تاریخی در جهت اجماع سازی بگیرند – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.