جلسه نهایی تعیین تکلیف «برج های دوقلو» خرم آباد برگزار می شود – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

جلسه نهایی تعیین تکلیف «برج های دوقلو» خرم آباد برگزار می شود - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دکتر نانو، ابوطالب شفقت روز جمعه در بازدید از پروژه «برج های دوقلو» در شهر خرم آباد، اظهار داشت: پروژه «برج های دوقلو» از جمله پروژه هایی است که از مطالبات عمومی مردم است و تقریباً بر اساس گزارشی که به من داده اند، قریب به 10 سال بوده که شروع شده است.

وی عنوان کرد: الان مدتی است که کارگاه این پروژه فعال نیست.

استاندار لرستان در ادامه با بیان اینکه این پروژه صاحبان متعددی دارد، بخشی از آن مربوط به بنیاد شهید، بخشی مربوط به شهرداری و همچنین شرکت پیمانکاری هم بوده که ادعایی دارد در پروژه مشارکت داشته است، افزود: صحبت کردیم، گزارشی که شهردار و.. دادند، زمینه آغاز فعالیت این پروژه فراهم شده است.

شفقت، بیان داشت: قرار شده که دو تا سه هفته دیگر با حضور همه کسانی که در این پروژه دست اندرکار بوده اند، جلسه نهایی را برگزار کنیم و دررابطه با این پروژه سیاست گذاری و تصمیم گیری شود و ببینیم راهکار اجرایی چیست.

وی تاکید کرد: الان هیچ گونه تصمیمی من نمی توانم بگیرم، ولی بر اساس گزارش شهردار، فرایند شروع به کار پروژه تقریباً فراهم شده است.

استاندار لرستان، تاکید کرد: من خودم هم یک سری پیشنهادت دررابطه با این پروژه دارم که در جلسه ای که قرار است برگزار شود در مورد آنها صحبت خواهم کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلسه نهایی تعیین تکلیف «برج های دوقلو» خرم آباد برگزار می شود – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلسه نهایی تعیین تکلیف «برج های دوقلو» خرم آباد برگزار می شود – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.