جزییات انفجار یک واحد مسکونی در خیابان دماوند تهران/ عکس

به گزارش دکتر نانو، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران جزییات انفجار یک واحد مسکونی در خیابان دماوند تهران را تشریح کرد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت وگو با دکتر نانو اعلام کرد: ساعت 19:33 دقیقه شب گذشته یک مورد حادثه آتش سوزی و انفجار در یک ساختمان مسکونی در خیابان دماوند خیابان وحیدیه به آتش نشانی اعلام می شود.

وی افزود: بلافاصله نیروهای 3 ایستگاه آتش نشانی همراه با تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه اعزام می شوند. آتش نشانان پس از حضور مشاهده می کنند در یک ساختمان 4 طبقه مسکونی که در هر طبقه یک واحد 60 متری وجود داشت، حادثه رخ داده است و در طبقه اول و دوم به دلیل انفجاری که رخ داده دیوارهای مشرف به حیاط و کوچه کامل تخریب و درز انقطاع با ساختمان مجاور و راه پله دچار خسارت و شیشه های ساختمان های اطراف شکسته بود.

وی گفت: بر همین اساس شدت تخریب در طبقه اول بیشتر بوده و لذا احتمال اینکه انفجار در طبقه اول بوده باشد، شدت گرفت.

ملکی بیان داشت: آتش نشانان زمانی که به محل رسیدند عملیات جست وجو را انجام و 10 نفر را در طبقات مختلف از ساختمان خارج کردند در این بین یک مرد حدود 35 ساله در طبقه اول حضور داشته که دچار سوختگی شده بود و تحویل نیروهای اورژانس شد و سایر افراد چون راه پله ایمن نبود از طریق ساختمان مجاور از محل حادثه خارج شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطر نشان کرد: کارشناسان علت اولیه حادثه را ناشی از نشت گاز شهری از وسایل گازسوز و ایجاد شعله و جرقه اعلام کرده اند.

جزییات انفجار یک واحد مسکونی در خیابان دماوند تهران/ عکس

جزییات انفجار یک واحد مسکونی در خیابان دماوند تهران/ عکس

جزییات انفجار یک واحد مسکونی در خیابان دماوند تهران/ عکس

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات انفجار یک واحد مسکونی در خیابان دماوند تهران/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات انفجار یک واحد مسکونی در خیابان دماوند تهران/ عکس"، کلیک کنید.