جایی برای پیرمردها نیست/نظرسنجی ها: بایدن و ترامپ زیادی پیر هستند

جایی برای پیرمردها نیست/نظرسنجی ها: بایدن و ترامپ زیادی پیر هستند

به گزارش دکتر نانو به نقل از ای بی سی نیوز، طبق جدیدترین نظرسنجی موسسه ایپسوس معلوم شده است که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها فکر می کنند که جو بایدن، رییس جمهور فعلی برای یک دوره دیگر زیادی پیر است.

86 درصد از شرکت کنندگان آمریکایی این نظرسنجی فکر می کنند بایدن 81 ساله پیرتر از آن است که بتواند برای یک دوره دیگر در پست ریاست جمهوری فعالیت کند.

در مقابل شصت و دو درصد از آمریکایی های شرکت کننده در این نظرسنجی فکر می کنند ترامپ که 77 سال سن دارد، برای ریاست جمهوری خیلی مسن است. به طور کلی نگرانی از بالا بودن سن نامزدهای انتخاباتی افزایش یافته است. پیشتر یک نظرسنجی روزنامه واشنگتن پست نشان داده بود که 74درصد از آمریکایی ها فکر می کنند نامزدهای فعلی برای پست ریاست جمهوری زیادی پیر هستند.

به گزارش ایرنا در نظرسنجی دیگری از سوی مرکز تحقیقات نورک-آسوشیتدپرس نشان داده شد که بسیاری از رای دهندگان آمریکایی به طرز عجیبی روی موضوع سن و سال هم عقیده هستند. در این نظرسنجی 77 درصد پاسخ دهندگان گفته اند که بایدن برای چهار سال دیگر رییس جمهور بسیار پیری است. نه تنها 89 درصد جمهوریخواهان این را گفته اند بلکه 69 درصد دموکرات ها هم چنین نظری دارند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که بسیاری از افراد در طیف های مختلف سیاسی، آماده دیدن چهره های جوان تر و شاداب تر در عرصه سیاسی کشور هستند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جایی برای پیرمردها نیست/نظرسنجی ها: بایدن و ترامپ زیادی پیر هستند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جایی برای پیرمردها نیست/نظرسنجی ها: بایدن و ترامپ زیادی پیر هستند"، کلیک کنید.