توسعه آکادمیک طب ایرانی مورد تاکید وزارت بهداشت است

توسعه آکادمیک طب ایرانی مورد تاکید وزارت بهداشت است

وزیر بهداشت در بازدید از پروژه های سلامتکده طب ایرانی و سالن ورزشی بانوان دانشگاه علوم پزشکی بابل بر گسترش آکادمیک طب ایرانی تاکید کرد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو،  بهرام عین اللهی در حاشیه بازدید از پروژه سلامتکده طب سنتی بابل با اشاره به برنامه های وزارت بهداشت برای توسعه طب ایرانی آکادمیک و علمی در سطح کشور، یادآور شد: علمی شدن طب ایرانی در کشور از سال 1385 و مسیولیت بنده در معاونت آموزشی وزارت بهداشت آغاز شد. 
 
وی تاکید کرد: امروز در کشور 9 دانشکده طب ایرانی فعال هستند و در تربیت متخصصان مشارکت دارند. خوشبختانه اولین رییس دانشگاه علوم پزشکی کشور با تخصص طب ایرانی در دانشگاه علوم پزشکی بابل مشغول به فعالیت است. 
 
وزیر بهداشت در بازدید از پروژه سالن ورزشی بانوان دانشگاه علوم پزشکی بابل با اشاره به نقش این پروژه در ایجاد نشاط و شور در بین دانشجویان، خواستار تسریع در تکمیل این پروژه مهم حوزه دانشجویی تا هفته دولت سال جاری شد.
 
پروژه سلامتکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی بابل از سال 94 و در زیربنای 800 متر مربع در 3 طبقه با پیشرفت فیزیکی 92 درصد در حال ساخت است. 
 
عملیات ساخت سالن ورزشی بانوان دانشگاه علوم پزشکی بابل از سال 98 آغاز شده و تا کنون با هزینه کرد 8 میلیارد تومان در زیربنای دو هزار و 700 متر مربع با پیشرفت فیزیکی 90 درصد در حال ساخت است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توسعه آکادمیک طب ایرانی مورد تاکید وزارت بهداشت است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توسعه آکادمیک طب ایرانی مورد تاکید وزارت بهداشت است"، کلیک کنید.