تفکر بسیجی باید در تمامی سازمان ها و دستگاه ها حاکم شود

تفکر بسیجی باید در تمامی سازمان ها و دستگاه ها حاکم شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرودشت تاکید کرد: تفکر بسیجی باید در تمامی سازمان ها و دستگاه ها حاکم شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو از مرودشت، غلامرضا شعبانی نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرودشت در جلسه شورای اندیشه ورز شهرستان مرودشت که با حضور اعضا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت برگزار شد با تاکید بر شکل گیری و راه اندازی کارگروه های اندیشه ورز در ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان و توجه به نقش و اهمیت تفکر بسیجی در این کارگروه ها اظهار کرد: تفکر بسیجی یک تفکر ناب و انقلابی است که در سال 57 در ایران شکل گرفت و این تفکر به عنوان یک بازوی کارآمد برای مدیران و مسیولان سازمان ها و دستگاه ها باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: اگر نوای دلنشین تفکر بسیجی بر جامعه ای طنین انداز شود، چشم طمع دشمنان از جهان اسلام قطع خواهد شد.

شعبانی نیا گفت: تفکر بسیجی باید در تمامی سازمان ها و دستگاه ها حاکم شود و شکل گیری کارگروه های اندیشه ورز به خاطر این است که یک جایی باید باشد که طرح ها و برنامه ها در آن مورد نقد و بررسی کارشناسی و اندیشه ورزی قرار گیرد و دلسوزان بسیج و اندیشمندان این حوزه راجع به موضوعات کاری خود اندیشه ورزی کنند و ماحصل آن در قالب پیشنهاد به مبادی زیربط ارایه شود.

سیروس فارسی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت هم در سخنانی گفت: شورا های اندیشه ورز بازوی توانمند، موثر و اثربخش مشورتی برای مدیران ادارات و دستگاه ها هستند.

وی افزود: این شورا ها باید چالش ها و مشکلات اصلی در سطح نهادها، ادارات و دستگاه ها را بررسی و رصد نموده و راهکار های برون رفت از آنها را به بخش های مختلف ارایه کنند.

در این جلسه حجت الاسلام اسدالله پرهیز مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان مرودشت و دیگر اعضای این شورا دیدگاه ها و پیشنهاد های خود را درباره مسایل مختلف بیان کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تفکر بسیجی باید در تمامی سازمان ها و دستگاه ها حاکم شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تفکر بسیجی باید در تمامی سازمان ها و دستگاه ها حاکم شود"، کلیک کنید.