تسهیل گری در عرضه گوشت قرمز وارداتی توسط شرکت های بخش خصوصی

شرکت پشتیبانی امور دام کشور اعلام کرد؛

تسهیل گری در عرضه گوشت قرمز وارداتی توسط شرکت های بخش خصوصی

شرکت پشتیبانی امور دام کشور اعلام کرد: توزیع گوشت قرمز سبک و سنگین وارداتی شرکت های بخش خصوصی از سوی وزارت جهاد کشاورزی به انجمن واردکنندگان فرآورده های خام دامی کشور واگذار می شود.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو از وزارت جهاد کشاورزی، با توجه به نزدیکی ماه مبارک رمضان، ایام پایانی سال و لزوم کنترل و تنظیم بازار و به منظور تسهیلگری در عرضه گوشت قرمز سبک و سنگین وارداتی توسط شرکت های بخش خصوصی، پیرو هماهنگی انجام شده با انجمن واردکنندگان فرآورده های خام دامی مقرر شد از 28 بهمن ماه سال 1402 هرگونه مجوز جابه جایی، خروج از مبادی و سردخانه های کشور و توزیع با رعایت نرخ های مصوب اعلامی وزارت جهاد کشاورزی بر عهده انجمن مذکور خواهد بود.

این انجمن موظف است به صورت روزانه گزارش توزیع را به شرکت پشتیبانی امور دام کشور و اداره کل بازرسی کالا های اساسی وزارت جهاد کشاورزی ارایه کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تسهیل گری در عرضه گوشت قرمز وارداتی توسط شرکت های بخش خصوصی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تسهیل گری در عرضه گوشت قرمز وارداتی توسط شرکت های بخش خصوصی"، کلیک کنید.