تاسیس پردیس تربیت مدیر مدرسه در دانشگاه فرهنگیان

تاسیس پردیس تربیت مدیر مدرسه در دانشگاه فرهنگیان

دکتر نانو/کرمان مشاور وزیر و رییس ستاد روایت پیشرفت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تاسیس پردیس تربیت مدیر مدرسه در دانشگاه فرهنگیان گفت: سربلندی نظام تعلیم و تربیت لازمه قله نشینی کشور در جهان است.

 فرشته حشمتیان امروز، 22 خرداد ماه در جمع شورای معاونان آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب بر استفاده از تجربه پیشکسوتان و توان جوانان تاکید شده، افزود: سند ملی روایت پیشرفت در دولت سیزدهم طراحی شد و یکی از مهمترین یادگاری های رییس جمهور شهید است که در قالب آن باید دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی گفته شود.

وی بر برپایی نمایشگاه های روایت پیشرفت از دستاوردها در راستای ایجاد جلوه پیشرفت در آموزش و پرورش تاکید و بیان کرد: دانش آموزان، دانشجو معلمان و معلمان به ویژه معلمان جوان بهترین روایتگران پیشرفت هستند.

حشمتیان بر برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت در سطح استان کرمان اشاره کرد و گفت: اقدامات زمین مانده از قبل که در این دولت به سرانجام رسیده، نمونه ای از جلوه های پیشرفت است.

مشاور وزیر آموزش و پرورش بر پژواک رسانه ای، برگزاری نشست های هم اندیشی و تشکیل هییت های اندیشه ورز در آموزش و پرورش تاکید کرد و افزود: روایتگری باید در سطح مدرسه صورت گیرد اما روایت افراد نیز در راستای الگوسازی و معرفی معلمان توانمند الزامی است.

وی بیان کرد: روایت پیشرفت یک تکلیف است و باید همه در راستای روایت دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنیم.

حشمتیان با بیان اینکه قله پیشرفت کشور در پیشرفت دستگاه های اجرایی تقسیم شده، گفت: سربلندی نظام تعلیم و تربیت قله نشینی نظام جمهوری اسلامی ایران را در جهان در پی دارد.

وی از تصویب نقشه اجرایی سازی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در دولت سیزدهم خبر داد و بیان کرد: آیین نامه رشد و ارزیابی معلم، آیین نامه جذب دانش آموزان برتر در دانشگاه فرهنگیان، تاسیس پردیس تربیت مدیر مدرسه و آیین نامه کاهش تنوع مدارس در دولت سیزدهم به تصویب رسیده است.

رییس ستاد روایت پیشرفت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزش و پرورش به تنهایی قادر به اجرای سند تحول بنیادین نیست، اظهار کرد: همه نهادهای دولتی و غیردولتی باید به آموزش و پرورش در راستای اجرایی سازی سند تحول بنیادین کمک کنند و بر اساس قانون دستگاه های اجرایی در این زمینه ارزیابی می شوند.

وی از آموزش و پرورش به عنوان مهمترین و اثربخش ترین دستگاه اجرایی کشور نام برد و تاکید کرد: باید به عنوان فرهنگی دنبال بهره رسانی به جامعه هدف باشیم و برای آن برنامه داشته باشیم.

حشمتیان با بیان اینکه مدرسه خانه دوم و منزل مدرسه اول دانش آموزان است، گفت: مردم مهمترین سرمایه های خود را در اختیار ما می گذارند که باید برای شکوفایی استعدادهای بالقوه آن ها باور و برنامه داشته باشیم.

پایان خبر دکتر نانو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاسیس پردیس تربیت مدیر مدرسه در دانشگاه فرهنگیان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاسیس پردیس تربیت مدیر مدرسه در دانشگاه فرهنگیان"، کلیک کنید.