با تیتانیوم آبی خداحافظی کنید/ رنگ جدید آیفون 16 چیست؟

به گزارش خبرگزاری دکتر نانو، اپل ظاهراً قصد دارد در گوشی های آیفون 16 پرو و آیفون 16 پرو مکس، رنگ آبی تیتانیومی را حذف و تیتانیوم رز را جایگزین آن کند.

«مینگ چی کو»، تحلیلگر معروف مسایل اپل با انتشار پستی ادعا می کند که اپل رنگ تیتانیوم آبی را در دو گوشی آیفون 16 پرو حذف خواهد کرد. این منبع آگاه بازار اضافه می کند، با حذف شدن این رنگ، تیتانیوم رز به ترکیب رنگ نسل بعدی آیفون اضافه خواهد شد. با این حساب انتظار می رود آیفون 16 پرو و آیفون 16 پرو مکس در ترکیب رنگ های مشکی، سفید، تیتانیوم طبیعی و تیتانیوم رز عرضه شوند.

با تیتانیوم آبی خداحافظی کنید/ رنگ جدید آیفون 16 چیست؟

رنگ تیتانیوم آبی از آیفون 16 پرو حذف و تیتانیوم رز جایگزین آن می شود

«مینگ چی کو» تحلیلگر امور اپل در شبکه اجتماعی ایکس به رنگ های آیفون 16 اشاره کرد. در پست مربوطه وی به این موضوع اشاره شده است که آیفون 16 پرو و آیفون 16 پرو مکس، به جای عرضه به رنگ تیتانیوم آبی، با رنگ تیتانیوم رز عرضه می شود.

«مینگ چی کو» پیش بینی می کند که آیفون 16 و آیفون 16 پلاس نیز احتمالاً در ترکیب رنگ مشکی، سفید، سبز، صورتی و آبی در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. هنوز مشخص نیست که خبرهای غیررسمی درمورد آیفون 16 با رنگ بنفش صحت دارد یا خیر. وی اشاره ای به رنگ بنفش در پست خود نکرده است.

انتظار می رود اپل سری آیفون 16 را شهریورماه رونمایی کند. هنوز مدت زمان زیادی تا تاریخ رونمایی رسمی باقی مانده است و باید دید اپل دستگاه های جدید خود را با چه مشخصاتی معرفی خواهد کرد. جدیدترین سری آیفون شباهت زیادی به سری آیفون 15 خواهد داشت. اندازه نمایشگر آیفون 16 پرو نیز ظاهراً کمی بزرگ تر از آیفون 15 خواهد شد.

باید دید درنهایت آیفون 16 با چه مشخصات، طراحی و ترکیب رنگی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با تیتانیوم آبی خداحافظی کنید/ رنگ جدید آیفون 16 چیست؟" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با تیتانیوم آبی خداحافظی کنید/ رنگ جدید آیفون 16 چیست؟"، کلیک کنید.