بازدید وزیر بهداشت از دو بیمارستان بیرجند در خراسان جنوبی

بازدید وزیر بهداشت از دو بیمارستان بیرجند در خراسان جنوبی

وزیر بهداشت همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در سفر به استان خراسان جنوبی، از دو بیمارستان ولیعصر (عج) و امام رضا (ع) بیرجند بازدید کرد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو؛ بهرام عین اللهی از بخش های اورژانس، بستری، مراقبت های ویژه نوزادان و اطفال بیمارستان ولیعصر بازدید و ضمن عیادت از چند بیمار، با همراهانشان گفتگو کرد.

 بیمارستان ولیعصر (عج) در شهر بیرجند دارای 300 تخت فعال و ضریب اشغال حدود 80 درصد است که وزیر بهداشت در بازدید از بخش مراقبت های ویژه نوزادان و کودکان، دستور بررسی امکان گسترش این بخش ها را صادر کرد. در این بیمارستان 34 پزشک متخصص و فوق تخصص و 4 پزشک عمومی فعالیت دارند.

عین اللهی همچنین از بخش های اورژانس، روان، بستری و داروخانه بیمارستان امام رضا (ع) بازدید و دستورات لازم برای احداث سوله انبار دارویی و داروخانه این بیمارستان را صادر کرد.

 وی همچنین از پروژه طرح گسترش بخش سوختگی این بیمارستان که با پیشرفت فیزیکی حدود 40 درصدی در حال ساخت است، بازدید کرد.

گفتنی است، وزیر بهداشت صبح امروز به منظور افتتاح پروژه های سلامت دو استان خراسان جنوبی وارد فرودگاه بیرجند شد. با حضور وی 28 پروژه بهداشتی و درمانی استان خراسان جنوبی به ارزش بیش از 500 میلیارد تومان به صورت همزمان افتتاح می شود.

این پروژه ها در سطح 10 شهرستان خراسان جنوبی قرارگرفته و با بهره برداری از آن ها، 10 هزار و 460 مترمربع فضای بهداشتی و درمانی به ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند افزوده می شود.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید وزیر بهداشت از دو بیمارستان بیرجند در خراسان جنوبی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید وزیر بهداشت از دو بیمارستان بیرجند در خراسان جنوبی"، کلیک کنید.