اهم عملکرد کمیته هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان در سال1402

اهم عملکرد کمیته هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان در سال1402

به گزارش خبرگزاری دکتر نانو استان سمنان ،دکتر منطقی در ابتدای سخن خود از ارزیابی 337 دستگاه اجرایی در سطح استان خبر داده و افزودند: یکی از الویت های کمیته در سال گذشته رصد و خود ارزیابی ساختمان های شعب بانک ها، دستگاههای خودپرداز و کلینیک های درمانی در سطح استان بوده است، به نحوی که در هر شهرستان حداقل یک یا دو مکان مناسب سازی اجرایی شود.

وی پیگیری مناسب سازی امامزاده ها و بقاع متبرکه در سطح استان توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه را دیگر مصوبات کمیته هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان برشمرده که طی بازدید میدانی از مساجد و امامزاده های پر تردد شهرستان های تابعه توسط تیم کمیته تخصصی مشخص گردید که 85% از این مساجد و بقاع متبرکه مناسب سازی شده است.

مدیرکل بهزیستی استان و دبیر کمیته هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان ضمن قدردانی از کارشناس مناسب سازی بهزیستی استان، مدیران، مسیولین و کارشناسان در بخش دولتی و غیر دولتی، اطلاع رسانی سامانه پیامکی معبر به شماره 3000012322 از طریق فرمانداری های تابعه، برگزاری دوره های آموزشی ویژه پیمانکاران و مهندسین حوزه ساخت و ساز با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، سازمان نظام پزشکی استان، تعیین و معرفی مشاور امور توانخواهان در فرمانداری و شهرداری های تابعه استان و بهره مندی از پتانسیل آنها در امور مناسب سازی، تهیه 2 برنامه مستند” در شهر” توسط صدا سیمای مرکز استان در خصوص گزارش وضعیت مناسب سازی معابر و اماکن عمومی از دیگر فعالیت های انجام شده در سال 1402 بیان داشتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اهم عملکرد کمیته هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان در سال1402" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اهم عملکرد کمیته هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان در سال1402"، کلیک کنید.