انتخابات پرشور سبب عقب نشینی دشمنان خواهد شد – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

انتخابات پرشور سبب عقب نشینی دشمنان خواهد شد - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دکتر نانو، آیت الله مصطفی علما بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وحدت به معنای واقعی خود باید اجرا شود و همانطور که حضرت امام (ره) تاکید داشتند وحدت کلمه باید بین همه مسلمانان وجود داشته باشد.

وی افزود: حضرت امام (ره) به محض پیروزی انقلاب اسلامی مردم را در تمام امور مملکی شرکت داد و با برگزاری رفراندم و انتخابات های مکرر نقش مردم در تشکیل و پایداری جمهوری اسلامی نمایان و مشخص بود.

نماینده سابق ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: در عمر بیش از 45 ساله انقلاب اسلامی بیش از 40 انتخابات در کشور برگزار شده که نشان دهنده اهمیت نقش مردم است.

وی ادامه داد: مردم شریف ایران نیز با لبیک به فرمایشات امامین انقلاب با شرکت پرشور در همه صحنه های انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمنان زده اند.

آیت الله علما با اشاره بر اهمیت رسیدگی به امور اقتصادی جامعه، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری با نامگذاری بیش از 25 سال با محوریت اقتصادی ضرورت این مساله را به مسیولین گوشزد کرده است و کسی منکر مشکلات پیش رو نیست.

وی ادامه داد: حضور با شکوه و پرشور در انتخابات قطعاً سبب نشان دادن اقتدار و عزت ایران و عقب نشینی دشمنان خواهد شد.

نماینده سابق ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به ظرفیت بالای جوانی در استان کرمانشاه، گفت: مقام معظم رهبری در خصوص ازدواج و بیکاری جوانان دغدغه دارند و بارها در این خصوص به مسیولین اجرایی کشور تذکر داده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخابات پرشور سبب عقب نشینی دشمنان خواهد شد – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخابات پرشور سبب عقب نشینی دشمنان خواهد شد – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.