امکان کشف موادمخدر از مرسوله های پستی

امکان کشف موادمخدر از مرسوله های پستی

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از امکان کشف موادمخدر از داخل مرسوله های پستی خبر داد.

به گزارش دکتر نانو، در میان پرونده های پلیس مبارزه با موادمخدر، موارد قابل توجهی وجود داشته که در جریان آن موادمخدر از داخل بسته های پستی کشف و ضبط شده است. موضوعی که توان بالای پلیس در ردزنی سوداگران مرگ و همچنین رصد موادمخدر در مرسوله های پستی را نشان می دهد. این مواد عمدتا از مقصد ایران در حال ارسال به خارج از کشور بوده و سوداگران مرگ نیز از پوشش های مختلفی برای آن استفاده کرده بودند که از جمله آن می توان به آغشته کردن پارچه و لباس به موادمخدر، جاساز موادمخدر درون قاب عکس و … اشاره کرد.

سرهنگ حسین باباپور، رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ درباره نحوه شناسایی قاچاق موادمخدر از طریق بسته های پستی گفت: در این زمینه تعامل و همکاری خوبی میان پلیس مبارزه با موادمخدر  ادارات پست استان تهران شکل گرفته است. در کنارر آن پلیس نیز ظرفیت رصد و توان اطلاعاتی بالایی دارد، به گونه ای که بسیاری از سوداگران مرگ تحت نظر پلیس قرار دارند و ارتکاب کوچکترین خطایی از سوی آنان با برخورد ماموران همراه خواهد شد. 

وی با بیان اینکه پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ کارکنان مراکز پستی را تحت آموزش قرار داده اند. ، گفت: همچنین از جدیدترین فناوری های روز دنیا در زمینه رصد مرسوله های پستی در دفاتر پستی استفاده می شود و ارتباط میان پلیس و این مراکز به صورت شبانه روزی برقرار است. در همین راستا نیز فرستنده مرسوله پستی که در آن موادمخدر جاساز شده باشد، در کوتاهترین زمان ممکن دستگیر و به قانون سپرده خواهند شد.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ همچنین با اشاره به اشراف اطلاعاتی پلیس بر سوداگران مرگ، گفت: نه فقط در این عرصه، بلکه پلیس در تمامی فضاها بر مجرمان و سوداگران مرگ از دانه درشت ها و خرده فروشان اشراف دارد و با آنان برخورد می شود. از مردم نیز می خواهیم که در صورت مشاهده موارد مشکوک حتما موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امکان کشف موادمخدر از مرسوله های پستی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امکان کشف موادمخدر از مرسوله های پستی"، کلیک کنید.