امروز نسبت به دوره برجام نفت بیشتری می‌فروشیم – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

امروز نسبت به دوره برجام نفت بیشتری می‌فروشیم - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دکتر نانو، سید یاسر جبرائیلی چهارشنبه شب در جمع حامیان سعید جلیلی در برازجان اظهار کرد: مردم استان بوشهر اهل مقاومت در مقابل استعمار و استکبار هستند و این موضوع را بارها ثابت کرده‌اند.

وی افزود: با دو جریان روبرو هستیم که یک جریان دنبال هضم کشور در نظام فروپاشیده غربی است و جریان دیگر دنبال مقاومت و ایستادگی و دستیابی به پیروزی است.

عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با اشاره به اینکه استراتژی مقاومت در خارج از مرزها پیروز شده است تصریح کرد: صدای مقاومت دیگر قابلیت سانسور ندارد و این صدا در دانشگاه‌های آمریکا هم بلند شده است.

وی با بیان اینکه مقاومت کار را تمام کرده و اسرائیل در آستانه نابودی است و آمریکا در ضعیف‌ترین شرایط است اضافه کرد: غرب‌گرایان آمریکا زده هم در این کشور باید به پایان سلام کنند.

جبرائیلی با بیان اینکه غرب‌گرایان می‌گفتند برای فروش نفت خود باید در مقابل آمریکا زانو بزنیم، تاکید کرد: استراتژی مقاومت نشان داد که این موضوع دروغی بیش نیست و پس از سال‌ها خروج ترامپ از برجام، امروز نسبت به دوره برجام هم نفت بیشتری می‌فروشیم و هم پولش برمی‌گردد.

کلید حل مشکلات کشور در خارج نیست

وی با اشاره به مشکلات و کمبودهای برق در کشور خاطرنشان کرد: در دولت آقای روحانی گفتند ما نیروگاه نمی‌سازیم و امروز شاهد مشکلات فراوانی در حوزه برق هستیم. اینها اصحاب نساختن هستند و اجازه بازگشت ویران‌گرها به قدرت را نخواهیم داد.

عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با بیان اینکه کلید حل مشکلات کشور در خارج نیست، اظهار کرد: آباد شدن به دست بیگانه نامش پیشرفت نیست و نامش استعمار است.

وی اضافه کرد: جریان غرب‌گرا دنبال ایجاد یک طبقه مسلط بر منابع این کشور است که تولید را نابود کرده و مردم را فقیر و مقروض کند و کشور به غرب وابسته شود.

جبرائیلی تصریح کرد: مشکلات کشور به خاطر تحریم نیست و همانگونه که در خارج از کشور بر آمریکا پیروز شدیم در داخل کشور هم باید بر آمریکا پیروز شویم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امروز نسبت به دوره برجام نفت بیشتری می‌فروشیم – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امروز نسبت به دوره برجام نفت بیشتری می‌فروشیم – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.