اعلام حداکثر سرعت مجاز در معابر شهری شیراز

اعلام حداکثر سرعت مجاز در معابر شهری شیراز

آفتاب نیوز :

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز امروز، 16 اردیبهشت ماه در حاشیه بازدید از وضعیت دوربین های نظارت و کنترل سرعت شیراز با اعلام این مطلب گفت: در این نشست به پیشنهاد پلیس راهنمایی و رانندگی و آیین نامه طراحی راه های شهری و با توجه به مشخصات هندسی معابر مورد نظر، کاربری ها، نقش و عملکرد آن ها در دسته بندی های بزرگ راهی و تند راهی، شریانی و جمع و پخش کننده و محلی، سرعت مجاز معابر تایید شد.

هادی شه دوست شیرازی بیان کرد: سرعت های مجاز و مصوب شده ملاک عمل دوربین های ثبت تخلف سطح شهر و تابلو های انتظامی سطح معابر خواهد بود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز خطاب به شهروندان گفت رانندگان باید بدانند که برابر قوانین و مقررات، سرعت خودرو ها در معابر به صورت 24 ساعته و از طریق دوربین های نظارت و کنترل سرعت رصد می شود و علاوه بر آن تیم های سیار کنترل سرعت و گشت های خودرویی پلیس نیز فعال هستند.

حداکثر سرعت مجاز در معابر بازبینی شده به این شرح تایید شد:

بزرگراه های محلاتی، خلیج فارس، حسینی الهاشمی، شهید استوار، آیت الله حایری شیرازی، مهندسین و امام خمینی (ره): 80 کیلومتر

بلوار دکتر حسابی و شهید چمران: 70 کیلومتر

بلوار سرداران، رسول اعظم (ص)، رحمت، احمد بن موسی (ع)، شهید مطهری، آفرینش، شهید مدرس: 60 کیلومتر

بلوار هفت تنان، جمهوری، شهید رجایی، دکتر شریعتی و امیر کبیر: 50 کیلومتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام حداکثر سرعت مجاز در معابر شهری شیراز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام حداکثر سرعت مجاز در معابر شهری شیراز"، کلیک کنید.