اعزام کاروان دانشجویان دختر از بام ایران به سرزمین نور

اعزام کاروان دانشجویان دختر از بام ایران به سرزمین نور

به گزارش خبرگزاری دکتر نانو استان چهارمحال وبختیاری، مسیول بسیج دانشجویی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام گفت: امروز سومین اعزام دانشگاهیان چهارمحال و بختیاری به اردوی راهیان نور با حضور 280 نفر از دانشجویان خواهر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان برگزار شد.

مرتضی کریمی افزود: بناست دانشجویان در سیر تشرفی که به مناطق عملیاتی دفاع مقدس دارند، طی 4 شبانه روز از مناطق ذوالفقاری، شلمچه، نهر خین، فکه و هویزه، کانال کمیل، دوکوهه و یادمان شهید باقری بازدید کنند.

وی ادامه داد: امسال برنامه ریزی شده تا 650 نفر از دانشجویان دانشگاه های استان چهارمحال و بختیاری را به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در قالب راهیان نور اعزام کنیم.
یاسر پیرعلی رییس دانشگاه شهرکرد هم گفت: اردوهای راهیان نور با هدف جهاد تبیین فرهنگی و حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می شود.
حجت الاسلام والمسلمین صفی مسیول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان چهارمحال و بختیاری نیز گفت: این اردوها ماندگارترین و موثرترین و بهترین کار فرهنگی هستند.

وی افزود: فضایی که در راهیان نور است، می تواند تحولی در وجود دانشجویان به وجود آورد. دانشجویانی که رفتند و برگشتند این آثار و برکات در وجودشان است و امیدواریم خداوند متعال به ما توفیق دهد بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل جدید و جوانانمان معرفی کنیم.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعزام کاروان دانشجویان دختر از بام ایران به سرزمین نور" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعزام کاروان دانشجویان دختر از بام ایران به سرزمین نور"، کلیک کنید.