اسلامی: تاکنون ثبت نام 17 داوطلب قطعی شده است/ مراجعه 80 نفر طی 3 روز به ستاد انتخابات

در نشست خبری پایان روز سوم ثبت نام؛

اسلامی: تاکنون ثبت نام 17 داوطلب قطعی شده است مراجعه 80 نفر طی 3 روز به ستاد انتخابات

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: در مجموع 3 روز 80 نفر مراجعه کننده داشتیم که 8 نفر خانم و 72 نفر آقا بودند که در مجموع 17 داوطلبی ثبت نام کردند که فردا هم از ساعت 8 صبح تا 18 آماده ثبت نام داوطلبان هستیم و 14 خرداد نیز روز پایانی ثبت نام خواهد بود.

به گزارش خبرنگار سیاست خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو، محسن اسلامی، سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور در نشست خبری پایان روز سوم نام نویسی انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار کرد: امروز 12 خردادماه 23 متقاضی داوطلبی انتخابات ریاست جمهوری به ستاد انتخابات مراجعه کردند که از این تعداد 3 نفر خانم و 20 نفر آقا بودند.

وی افزود: در مجموع 8 نفر ثبت نام کردند که سید احمد رسولی نژاد، مسعود پزشکیان، سید وحید حقانیان، حبیب الله دهمرده، علیرضا زاکانی، سید محمدرضا میرتاج الدینی، خانم زهره الهیان و فداحسین مالکی ثبت نام کردند.  

سخنگوی ستاد انتخابات در پایان گفت: در مجموع 3 روز 80 نفر مراجعه کننده داشتیم که 8 نفر خانم و 72 نفر آقا بودند که در مجموع 17 داوطلبی ثبت نام کردند که فردا هم از ساعت 8 صبح تا 18 آماده ثبت نام داوطلبان هستیم و 14 خرداد نیز روز پایانی ثبت نام خواهد بود.

به گزارش دکتر نانو، در دو روز گذشته مجموعاً 9 نفر از جمله آقایان محمدرضا صباغیان، عباس مقتدایی، مصطفی کواکبیان، قدرتعلی حشمتیان، سعید جلیلی، علی لاریجانی، محمود احمدی بی غش، محمد خوش چهره و عبدالناصر همتی با حضور در ستاد انتخابات ثبت نام خود را قطعی کردند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسلامی: تاکنون ثبت نام 17 داوطلب قطعی شده است/ مراجعه 80 نفر طی 3 روز به ستاد انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسلامی: تاکنون ثبت نام 17 داوطلب قطعی شده است/ مراجعه 80 نفر طی 3 روز به ستاد انتخابات"، کلیک کنید.