از سرگیری مذاکرات تبادل اسرا با مدیریت رئیس موساد

از سرگیری مذاکرات تبادل اسرا با مدیریت رئیس موساد

یدیعوت آحارانوت رژیم صهیونیستی اعلام کرد بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اعزام هیئت مذاکره کننده اسرائیلی به منظور از سرگیری مذاکرات تبادل اسرا با گروه های مقاومت فلسطینی موافقت کرده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو،  منابع صهیونیستی به صورت رسمی اعلام کردند هیئت مذاکره کننده اسرائیل به ریاست داوید بارنع، رئیس موساد مذاکرات آتش بس و تبادل اسرا با طرف های فلسطینی را از سر خواهد گرفت.

همزمان پایگاه آکسیوس به نقل از مسئولین آمریکایی مدعی شد پاسخ حماس پیشرفتی چشمگیر را ایجاد و زمینه از سرگیری مذاکرات به منظور بحث بر سر جزئیات بیشتری که می تواند به حصول یک توافق منجر شود، تقویت کرده است.

همزمان با این تحول منابع صهیونیستی اعلام کردند جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفتگویی تلفنی آخرین تحولات در پرونده تحولات غزه و روند مذاکرات در موضوع تبادل اسرای فلسطینی و اسرائیلی را مورد بررسی قرار دادند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از سرگیری مذاکرات تبادل اسرا با مدیریت رئیس موساد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از سرگیری مذاکرات تبادل اسرا با مدیریت رئیس موساد"، کلیک کنید.