از سرگیری عمره دانشجویی از هفته جاری/ دور جدید اعزام به عمره از ابتدای ماه صفر

شمسایی در گفت وگو با دکتر نانو خبر داد؛

از سرگیری عمره دانشجویی از هفته جاری دور جدید اعزام به عمره از ابتدای ماه صفر

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان حج از آغاز دور جدید عمره مفرده از نیمه ماه محرم یا ابتدای ماه صفر خبر داد.

ایمان شمسایی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان حج در گفت وگو با خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو، اظهار داشت: 43 هزار نفر برای اعزام به عمره مفرده ثبت نام کرده بودند؛ متاسفانه، چون شرایط مهیا نشد وجوه عودت شد، اما از سوم اردیبهشت 5 هزار 600 نفر به ترتیب اولویت طبق مذاکرات اعزام خواهند شد و این مسیر در حال انجام است.  

اولین پرواز حج تمتع 24 اردیبهشت انجام می شود

وی در ادامه با اشاره به اینکه 24 اردیبهشت اولین پرواز حج تمتع انجام خواهد شد، ابراز داشت: 87 هزار زایر و عوامل زیارتی خواهیم داشت، اوج عملیات در ماه ذی الحجه خواهد بود.

شمسایی با اشاره به تمهیدات خاص از مبدا تا مقصد اظهار داشت: 380 هزار نفر از پزشکان و کادر درمان در مکه و مدینه داخل هتل ها به ارایه خدمات پرداخته و مستقر هستند. از سوی دیگر درمانگاه در مکه و مدینه آماده خدمت بوده و حتی امکان اعزام به بیمارستان های صعودی را هم خواهیم داشت؛ حجاج دو بیمه هم در عربستان و هم ایران برای امورات خواهند داشت.

این مقام مسیول درباره آغاز اعزام های عمره دانشجویی ادامه داد: این هفته دانشجویان متقاضی به عمره مفرده (دانشجویی) اعزام خواهند داشت.

وی درباره اعزام مجدد متقاضیان برای عمره افزود: تلاش داریم از 15 ماه محرم یا ابتدای ماه صفر اعزام عمره را مجدد شاهد باشیم.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از سرگیری عمره دانشجویی از هفته جاری/ دور جدید اعزام به عمره از ابتدای ماه صفر" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از سرگیری عمره دانشجویی از هفته جاری/ دور جدید اعزام به عمره از ابتدای ماه صفر"، کلیک کنید.