اخلاقی: سنگ اندازی کشورهای اروپایی خللی در پیشرفت برنامه های هسته ای ایران ایجاد نمی کند

اخلاقی: سنگ اندازی کشورهای اروپایی خللی در پیشرفت برنامه های هسته ای ایران ایجاد نمی کند

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قطعنامه کشورهای اروپایی نمی تواند هیچ خللی در حرکت شتابان جمهوری اسلامی ایران در رسیدن به اهداف صلح آمیز هسته ای خود ایجاد کند.

حسن اخلاقی در گفت وگو با دکتر نانو با اشاره به بیانیه ضدایرانی سه کشور اروپایی در نشست شورای حکام، بیان کرد: برای عموم مردم ما روشن است که متاسفانه آژانس بین المللی انرژی اتمی تحت سیطره  قدرت های بین المللی با یک نگاه سیاسی وارد عرصه ارزیابی فعالیت های هسته ای کشور ما می شود. اکنون که به خیال خود احساس کردند یک خلاء قدرتی در جمهوری اسلامی با شهادت رییس جمهور ما ایجاد  شده است و از سوی دیگر پیروزی هایی که جبهه مقاومت در رویارویی با رژیم کودک کش صهیونیستی داشته است، می توانند با ارایه این بیانیه ایران را تحت فشار قرار دهند.

وی در ادامه اظهار کرد: سه کشور اروپایی که این پیش نویس قطعنامه را ارایه کردند خود کارنامه ننگینی در حوزه هسته ای دارند. این کشورها در دوران جنگ تحمیلی به دشمن ما یعنی عراق مواد شیمیایی می فروختند. این پیش نویس عملا در اقتدار نظام ما و اهداف نظام ما خللی ایجاد نخواهد کرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسیولان ما با اقتدار در قبال این کشورها  ایستادند و در بیانیه ای که ایران صادر کرد کاملا این اقتدار مشهود است. از طرف دیگر در بیانیه ای که ایران با روسیه و چین ارایه کردند حاکی از اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در صحنه بین الملل است. از این نمونه قطعنامه ها زیاد داده شده است اما نمی تواند هیچ خللی در حرکت شتابان جمهوری اسلامی ایران در رسیدن به اهداف صلح آمیز هسته ای خود ایجاد کند.

پایان خبر دکتر نانو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اخلاقی: سنگ اندازی کشورهای اروپایی خللی در پیشرفت برنامه های هسته ای ایران ایجاد نمی کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اخلاقی: سنگ اندازی کشورهای اروپایی خللی در پیشرفت برنامه های هسته ای ایران ایجاد نمی کند"، کلیک کنید.