اجرای محله محوری مسجد بنیان در 55 منطقه اراک – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

اجرای محله محوری مسجد بنیان در 55 منطقه اراک - خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دکتر نانو، پیمان عین القضاتی ظهر چهارشنبه در نشست با اصحاب رسانه با اشاره به شعار شورای ششم در حوزه فرهنگی و اجتماعی مبنی بر توسعه نشاط و شادابی و گردشگری با تاکید بر هویت شهری اظهار کرد: ساخت پارک های تخصصی و ورزشی یکی از رویکردهای اصلی شورای ششم بوده که در این راستا نخستین پارک شطرنج با بیش از 27 میز شطرنج تخصصی آماده بهره برداری است.

وی همچنین ادامه داد: در همین راستا نخستین پارک تخصصی تریال ویژه دوچرخه سواری و اولین زمین تخصصی ساحلی ویژه فوتبال و والیبال، مقابل ورزشگاه شهدای پنج مرداد افتتاح شده است.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر اراک با بیان اینکه توجه ویژه به ایجاد پارک های تخصصی همچنان در دستور کار است، افزود: اولین زورخانه در اراک با استانداردهای ملی در اراک ایجاد شده است.

وی با اشاره به طراحی پروژه نورالشهدا با 160 هکتار به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های گردشگری و تفریحی و ورزشی سطح کشور افزود: بیش از 12 هکتار کاربری این منطقه به مراکز خدماتی و تفریحی تعلق می گیرد.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی اراک گفت: در راستای توجه به مناطق کم برخوردار تاسیس زمین های چمن مصنوعی در دستور کار قرار گرفته است که امسال در کوی سجادیه، کوی ابوالفضل، شهرک اندیشه و کوی هجرت ایجاد می شود.

عین القضاتی بیان کرد: تاسیس سالن های چند منظوره فرهنگی اجتماعی با 1500 مترمربع در حال بهره برداری و احداث است.

وی با اشاره به اینکه هویت محله ای مدنظر قرار دارد، افزود: طرح محله محوری مسجد بنیان در 55 محله دستور کار قرار گرفته است که شورای محلات در این محله ها افتتاح می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای محله محوری مسجد بنیان در 55 منطقه اراک – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای محله محوری مسجد بنیان در 55 منطقه اراک – خبرگزاری دکتر نانو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.