اجتماع بزرگ صادقیون با میزبانی از شهید گمنام برگزار می شود

با مداحی حدادیان، عباسی، هلالی و پورکاوه؛

اجتماع بزرگ صادقیون با میزبانی از شهید گمنام برگزار می شود

اجتماع صادقیون در روز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام در میدان صادقیه برگزار می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو، اجتماع صادقیون در روز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام در میدان صادقیه برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403، از ساعت 10 صبح، عزاداران مکتب جعفری به سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام برای بیست و چهارمین سال برگزاری تجمع در میدان صادقیه، جمع شده و به اقامه عزا می پردازند.

در این مراسم که با قرایت قرآن توسط استاد هادی موحد امین و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا حسینی همراه خواهد بود، مادحین حاج سعید حدادیان، حاج امیر عباسی، حاج عبدالرضا هلالی، کربلایی علی پورکاوه و کربلایی محمدحسین حدادیان، در عزای این امام همام مداحی خواهند کرد.

تشییع پیکر مطهر شهید گمنام،  فعالیت ده ها موکب مردمی، حضور دستجات عزاداری از مساجد و هییت های شمال غرب تهران در این اجتماع از موارد دیگر این رویداد مذهبی مهم در پایتخت خواهد بود.

در راستای اجرای این اجتماع، محدودیت های ترافیکی نیز از طریق پلیس راهور اعمال خواهد شد که متعاقباً اطلاع رسانی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجتماع بزرگ صادقیون با میزبانی از شهید گمنام برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجتماع بزرگ صادقیون با میزبانی از شهید گمنام برگزار می شود"، کلیک کنید.