اتمام پروژه های عمرانی اولویت سازمان تامین اجتماعی در سال جاری

اتمام پروژه های عمرانی اولویت سازمان تامین اجتماعی در سال جاری

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: سال 1403 در هدف گذاری سازمان تامین اجتماعی، سالی است که همه پروژه های عمرانی حوزه درمانی ما باید به اتمام برسد و این از اولویت های قطعی سازمان تامین اجتماعی در سال جدید است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری دکتر نانو، میرهاشم موسوی؛ مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در دور جدید بازدید میدانی از وضعیت پروژه های عمرانی سازمان تامین اجتماعی در سال 1403، به همراه جمعی از معاونین و مدیران این سازمان ضمن بازدید از پروژه احداث بیمارستان جدید شهید فیاض بخش تهران، در جلسه ای مشترک با عوامل اجرایی این پروژه، بر ضرورت اتمام آن در کوتاه ترین زمان ممکن و بهره برداری از این مرکز درمانی جهت ارایه خدمت به بیمه شدگان تاکید کرد و گفت: امانت داری شقوق مختلف دارد که یکی از آنها همین مسیولیت پذیری نسبت به اموالی است که در اختیار ما قرار داده شده و از این باب وظیفه داریم پروژه های عمرانی خصوصاً در حوزه درمان را که برخی از آنها مثل همین پروژه بیمارستان شهید فیاض بخش از دوره های قبل نیمه تمام باقی مانده؛ در سریع ترین زمان ممکن به اتمام برسانیم.

موسوی در جریان این بازدید در نشستی با حضور مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران، رییس بیمارستان شهید فیاض بخش تهران و عوامل اجرایی پروژه احداث ساختمان جدید این بیمارستان، ضمن تقدیر از زحمات دست اندرکاران این پروژه، خواستار تکمیل و بهره برداری از آن در کوتاه ترین زمان ممکن شد و اظهار داشت: سال 1403 در هدف گذاری سازمان تامین اجتماعی، سالی است که همه پروژه های عمرانی حوزه درمانی ما باید به اتمام برسد و این از اولویت های قطعی سازمان تامین اجتماعی در سال جدید است.

وی در مورد وضعیت احداث پروژه بیمارستان فیاض بخش افزود: این پروژه به مراحل پایانی رسیده و به زودی آماده ارایه خدمت به ملت شریف ایران خصوصاً بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی خواهد بود؛ هرچند انتظار می رفت برخی از پروژه ها در زمان کوتاه تری به اتمام برسند. اما به هر حال طی ماه های آینده پروژه بیمارستان جدید فیاض بخش با همت شما عزیزان به اتمام رسیده و تجهیز خواهد شد تا بیمه شدگان عزیز بتوانند از خدمات گسترده و به روز این مرکز بزرگ درمانی استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: ان شاءالله ظرف کوتاه ترین زمان ممکن فرآیند تکمیل و بهره برداری شامل آخرین اقدامات ساختمانی، تجهیز بیمارستان و استقرار نیروی انسانی بخش های مختلف انجام خواهد شد و ظرفیت خدمت رسانی یکی از بزرگترین مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی در اختیار بیمه شدگان عزیز قرار خواهد گرفت. این وظیفه ما است که در فرآیند انجام پروژه های عمرانی حق مردم را رعایت کنیم و امانت دار خوبی برای آنها باشیم؛ چه این اموال، امانت مردم در دست ما است و در دنیا و آخرت باید نسبت به این امانت پاسخگو باشیم.

بر اساس این گزارش، در جریان این بازدید، عوامل اجرایی پروژه احداث بیمارستان 550 تخت خوابی شهید فیاض بخش تهران، ضمن ارایه گزارش هایی درباره بخش های مختلف این پروژه از جمله روند تامین زیرساخت ها و تجهیزات پزشکی و تامین نیروی انسانی مورد نیاز این مرکز درمانی، از پیشرفت این پروژه خبر داده و نسبت به تکمیل آن ظرف ماه های آینده ابراز امیدواری کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اتمام پروژه های عمرانی اولویت سازمان تامین اجتماعی در سال جاری" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اتمام پروژه های عمرانی اولویت سازمان تامین اجتماعی در سال جاری"، کلیک کنید.